MURDERED

14. september 2018 at 21:58

Jordan Belfort nalezen mrtvý

Jordan Belfort známý také jako Vlk z Wall Street. Byl nalezen 1.1.2018 v ranních hodinách v Central Parku mrtvý. Známý motivační řečník a bývalý burzovní makléř byl nalezen mladým párem, vracejícím se ze Silvestrovské oslavy. Tělo bylo zabaleno v průhledném igelitovém pytli. Pitva prokázala, že dotyčný byl zavražděný kolem půlnoci, příčinou smrti bylo uškrcení, na těle nebyly žádné známky po boji a v systému Jordana byla nalezena chemická látka s názvem chloroform. Oběť byla zavražděna v době, kdy nebyla při smyslech. Po výslechu všech lidí, kteří byli jakkoliv spojeni s obětí, policie nedospěla k žádnému závěru. Na místě nalezení oběti se nenašly žádné důkazy. Jen stopa od toho, jak vrah táhl oběť po zemi. Je tedy možné, že oběť nebyla zavražděna na místě nálezu.


___________________________________________________________________________________________Daniel Grayson zabit

Daniel Grayson generální ředitel společnosti Grayson Global, byl nalezen 5.1.2018 pobodaný ve svém domě. Služebná, která ho našla, zavolala okamžitě záchranku. Doktoři však nemohli nic dělat, Daniel už byl mrtvý několik hodin. Pitva prokázala, že oběť zemřela na bodné rány v oblasti hrudního koše a břicha. Vražedná zbraň se v domě nenašla a jediné, co měla oběť u sebe, byla dollarová bankovka vložena v kapse.


___________________________________________________________________________________________Kyle Richards zavražděna

Kyle Richards byla dne 10.1.2018 brzy ráno nalezena mrtvá. Tato tragická událost se stala přímo na svatební hostině, která se konala na jachtě novomanželů. Kyle byla postřelena a shozena do oceánu, kde ji našli brzy ráno rybáři. Podle slov manžela se s ní v noci pohádal a myslel si, že motorovým člunem odjela zpátky na pevninu, protože i on chyběl. Podezření padlo právě na jejího novopečeného manžela. U mrtvé Kyle se v šatech našel dollar, který se našel i u dalších dvou obětí, které byly nalezeny během posledního měsíce. Vyšetřování stále probíhá a v tuto chvíli nelze říct, kdo je vrahem a kdo nevinný. Podezřelí jsou všichni hosté, včetně manžela Michalea Richardse.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama